Generator zdjęcia on-line


O nas

Idea. -Potrzeba matką wynalazku.

W dzisiejszych czasach dosyć często potrzebujemy wykonać fotografię do dokumentów – do legitymacji szkolnej, paszportu, dowodu czy też prawa jazdy. Kiedy rok temu moja mama musiała wymieniać dowód osobisty na nowy i poszła do fotografa, aby zrobić aktualne zdjęcie zapłaciła za komplet dokumentów 45 zł, to dosyć spory wydatek dla emerytki. Ja osobiście pamiętam jak moja znajoma się denerwowała, gdy w ciągu 2 lat musiała 3 razy wykonywać dowód (po zmianie nazwiska, po zmianie miejsca zameldowania oraz po tym jak jej ukradziono dokumenty) i za każdym razem potrzebowała nowych zdjęć do dokumentów. Wówczas przy okazji jakiejś rozmowy usłyszałem od kolegi, że on sam robi sobie zdjęcia do dokumentów wykorzystując do tego programy graficzne. Ponieważ nie każdy z nas posiada taki program i potrafi wykonać w nim fotografię wpadłem na pomysł, żeby stworzyć narzędzie, które pozwoli w możliwie łatwy sposób wygenerować zdjęcia do dokumentów.


Przedstawiamy Państwu darmowy generator fotografii do dokumentów,

dzięki któremu korzystając z własnego zdjęcia wykonanego przy pomocy aparatu cyfrowego, telefonu czy też kamerki internetowej będą mogli Państwo samodzielnie wygenerować zdjęcia do dokumentów. Generator ten umieszczony jest na serwisie informacyjnym Photoid.eu. Z czasem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz zapytaniom od osób odwiedzających serwis wydzieliliśmy platformę z płatnymi usługami wydruku fotografii oraz jej wysłania pod wskazany adres - www.fotoid.eu Dzięki nam, nie tylko oszczędzasz czas, ale także pieniądze, gdyż oferowana przez nas cena jest bardzo atrakcyjna.


Misja:

Ułatwiać ludziom życie, poprzez dostarczenie prostego narzędzia do generowania zdjęcia do dokumentów online oraz wydruk i dostarczenie do klienta fotografii w dobrej jakości w konkurencyjnej cenie. Dzięki nam oszczędzisz swój czas i pieniądze.


Usługi dobrowolnie wybierane:

Aplikacja generuje odbitkę bezpłatnie FREE (wolność!, zasada otwartej innowacyjności)
Druk na życzenie – usługa odpłatna, polegająca na szybkim dostarczeniu odbitki fotograficznej do zamawiającego. Podmiot odpowiedzialny RootInnovation Spółka z o.o., NIP: 8971786042, ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 95, 50-016 Wrocław, tel. tel. +48 881 625 862


Co dalej?

Chcemy nieustannie doskonalić oferowane przez nas usługi, tak by użytkownicy korzystający z serwisu byli zadowoleni z treści, którą na nim prezentujemy. Wciąż pracujemy nad merytoryczną zawartością serwisu, dlatego jeżeli mają Państwo jakieś sugestie prosimy o przesłanie ich do nas. Za oferowane przez nas usługi wydruku i wysyłki fotografii planujemy wprowadzenie płatności natychmiastowych np. PayPal, pozwoli to na szybsze dostarczenie przesyłki do użytkownika. Na dzień dzisiejszy mamy jeszcze za mało zamówień, aby taki system wdrożyć.

Dziękujemy dotychczasowym użytkownikom serwisu, którzy nas już wsparli (stąd informacje, e-maile czy banery).

Jeżeli skorzystałeś z naszego serwisu i jesteś zadowolony z dostarczonej przez nas usługi prosimy o przekazanie informacji dalej swoim znajomym. To będzie dla nas największe podziękowanie. Dla tych, którzy chcieliby nas wesprzeć w podziękowaniu za dostęp do bezpłatnej wersji elektronicznej zapraszamy do wsparcia Fundacji Rozwoju Nauki i Biznesu w Obszarze Nauk Medycznych i Ścisłych www.plusuj.pl, skąd się wywodzimy. Niech inny dobry projekt się rozwinie i służy społeczności.


Dziękujemy za skorzystanie z usługi generowania zdjęcia online i zlecanie wydruku fotografii za naszym pośrednictwem.

mIDek
info|a|fotoid.eu


1. Wybierz potrzebne Tobie zdjęcie
2. Następnie przejdź 4 szybkie kroki wykonując proste polecenia
3. Wybierz usługę, z której chcesz skorzystać:

 • pobranie pliku na dysk - BEZPŁATNIE
 • wysłanie pliku na e-mail - BEZPŁATNIE

 • zrób zdjęcie do dowdu osobistego zrób zdjęcie do paszportu zrób zdjęcie do prawa jazdy zrób zdjęcie do dyplomu zrób zdjęcie do legitymacji szkolenej zrób zdjęcie do świadectwa Maturalnego zrób zdjęcie do Wizy USA zrób zdjęcie do książeczki wojskowej zrób zdjęcie do URBANCARD zrób zdjęcie do studenckiej legitymacji elektronicznej
  zrób zdjęcie 35x45 na fb, nk, lub portfela zrób zdjęcie formacie kwadratowym na fb, nk, lub portfela
  zrób zdjęcie do dowodu osobistego kamerą internetową Jeżeli nie masz zdjęcia zrobionego aparatem, możesz zrobić zdjęcie on-line korzystając z kamery internetowej podłączonej do twego komputera lub w komórce:


  Poniżej znajdują się opcje, które możesz wybrać:


  Zdjęcie kamerą internetową: Paszport , Dowód osobisty , Dyplom , Prawo jazdy , Świadectwo Maturalne , Wiza USA , do portfela (lub nk, fb, etc 35:45) , do portfela (lub nk, fb, etc 35:45) , Elektroniczna Legitymacja Studencka , Książeczka Wojskowa , Legitymacja szkolna , URBANCARD, legitymacja ZŻWP

Strona domowa    Polityka prywatności    Regulamin    O nas - kontakt